Analizom uruna konstatovana je urunarna infekcija pracena visokom temperaturom. Prva urinokultura kontaminirana i ne znamo koje su bakterije. Da li postoji lek koji moze da pomogne dok se ne uradi urinokultura. Pacijent lose malaksalo sa bolovima u malom stomaku sada bez temperature. Lekar prepisao baktrin za sada.

    Odgovoreno: 04. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Pa ne znam o kome se radi, koliko ima godina, kakve su druge tegobe, kakvo je opste
      stanje pacijenta, kakve su lab. Analize, da bih procenio sta od lekova.
      pretpostavljam da je kolega imao sve to u vidu, kada je predlozio terapiju bactrimom.