Pre mesec i po dana otkrivena mi je e. Coli u kolicini 10 na 6 po ml. Juce su mi rezultati glasili: saprofiti u malim kolicinama. Da li je moguce da se bolest povrati? Da li da nastavim da ispijem do kraja cajeve koje sam pocela? Da li mogu imati normalne seksualne odnose sa partnerom tj. Da li mogu zaraziti partera sa e. Coli?

    Odgovoreno: 03. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Nastavite sa cajevima. Radite na podizanju imuniteta.
      procitajte jos neki odgovor sa slicnim pitanjem na ovim stranicama.
      mozete imati normalne odnose.