Zdravo, imam problem sa preranom ejakulacijom. Moj odnos traje svega 30 sek. Posto sam veoma stidljiv, zamolio bih vas da mi pomognete. Interesuje me da li problem moze da se resi samo lekovima? Mislim da je problem primarni. Molim vas da me posavetujete i odredite terapiju ako je moguce bez odlaska doktoru. Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 02. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Informisite se o problemu preko neta.
      predlazem da potrazire dobrog akupunkturistu.
      do tada rhodiolin caps 1 pre dorucka i panaxginseng/zensen/ 1 dnevno.