Interesuje me, da li je moguce povecati penis nekim vakum pumpama koje se reklamiraju, posto imam mali kompleks, moj penis ne prelazi vise od 11 ili 12 cm i to u erekciji, i nisam obrezan to tj. Imam i kozicu preko glave penisa i onu kozicu koja zateze glavu penisa ispod, ona mi je bas kratka. Hvala, unapred.

    Odgovoreno: 01. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Predlazem da fimozu i frenulum breve resite operativno u istom aktu a da se duzinom ne bavite.
      ako vas zanima vep aparat onda idite na www. Vep. Rs