Za urologa-nadam da mi mozete pomoci. Naime, zelim da uradim preventivne preglede i proverim da li imam neku infekciju ili polnu bolest, osim kondiloma zbog kojih sam i krenuo u pretragu. Nemam nikakve nezeljene simptome. Bio sam kod urologa koji mi je dao uput za urin, urinokulturu, spermogram. Da li su ti pregledi dovoljni ili bi trebalo da uradim bris mokracnog kanala? Da li se za uklanjanje kondiloma u drzavnim klinikama dugo ceka kako sam cuo, kolika je cena otprilike i koju mi metodu uklanjanja preporucujete? Unapred hvala

    Odgovoreno: 01. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Obicno su dovoljni. Partnerka da ide kod ginekologa.
      ja kondilome uklanjam radio talasima, a ima vise nacina uklanjanja /na ovom sajtu imate clanak o
      hpv/humani papiloma virus/, koji je uzrocnik kondiloma.