Postovani doktore, mom suprugu (32 godine) je dijagnostifikovana hronicna upala prostate. Zanima me da li sme da vezba (aerobni trening i tegovi) , jer se on plasi da mu od toga ne bude gore. I da li hronicna upala prostate utice na seksualni zivot? Posto s vremena na vreme ima problema sa potencijom, a nekad je sve ok. Ne znam da li je to povezano. I jos jedno pitanje - ako jos uvek oseca blage tegobe nakon terapije antibiotikom od 10 dana, sta treba da radi? Hvala vam puno!!

    Odgovoreno: 01. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Sme da vezba koliko hoce a i seks se preporucuje.
      po nekada moze uticati na seksualni zivot ali prostatitis nije od znacaja za potenciju.
      predlazem da posle antibiotika nastavi:
      tab. Paraproteks 2x1 pre jela
      caps. Acidofilus 2x1 pre jela
      omega 3 jednu kapsulu posle jela
      to su prirodni biljni preparati.