Postovana, obratio sam se urolozima u vezi mog problema, oni su me prosledili kod endokrinologa jer se mozda vi bavite tim problemom. Stvar je sledeca, imam 20 godina, penis u erekciji 13cm, da li je nesto tu moguce popraviti, da li su u pitanju hormoni ili ne znam ni ja vec sta. Mislim da u kompletnom smislu nisam dovoljno razvijen i da nisam sazreo fizicki za svoje godine, prostije receno, kasnim sa sazrevanjem, cak mi i glas zvuci kao kod decaka od 15-16 godina. Neki kazu da u ovim godinama zavrsavamo sa razvojem, a mene zanima da li je to zaista tako, da li ce se sve zaustaviti na ovome i da li ce moj penis ostati u ovoj velicini? Nadam se da za mene ima nade, mislim medicina je toliko uznapredovala. . .

    Odgovoreno: 01. 10. 2009.
    • Poštovani,
      I ja sam urolog.
      pa nismo svi dva metra visoki a opet i mi zivimo.
      idite malo po netu pa da vidite da dva metra bas i nije neka prednost.
      uostalom porazgovarajte sa endokrinolozima i psiholozima.