Postovani, imam problema sa upalama besike od februara ove godine. U pocetku sam imala upale 1 mesecno i pila sam pipem i rezultati su mi u vise navrata bili odlicni iako sam ja osecala tegobe. Da napomenem da su mi rezultati od strane ginekologa uredni. Pod tegobama podrazumevam cesto mokrenje i bol prilikom istog. Ovako nesto je trajalo 3 meseca i pojavljivalo se iskljucivo prilikom ciklusa. U maju sam opet dobila upalu besike (makar su takvi simptomi) koja nije prestajala 2 meseca, rezultati su bili ocajni (preko 500000 stafilokoka) a tegobe takve da nisam cesto mokrila ali prilikom istog bih osetila jak bol na kraju mokrenja. Doktor mi je rekao da nije moguce da upale budu ovako ceste, posebno uz adekvatno lecenje vec da je u pitanju disbalans hormona. 2 meseca sam pila cyclo proginova i posle prve kutije tegobe su nestale. Uredno sam imala ciklus i 4 dana po prestanku opet sam dobila upalu. Sada imam malo bakterija, ali su eritrociti i leukociti u sedimentu i hemoglobin u tragovima. Trenutno pijem tablete protiv bolova i nofocin i cekam pregled urologa za 2 dana. Interesuje me vase misljenje i svaki savet bi mi dobro dosao. Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 29. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Pretpostavljam da ste kompletno uroloski i ginekoloski obradjeni. Mislim na uobicajene
      preglede krvi, bakterioloske preglede mokrace, briseve vagine, cerviksa, vaginalni sekret
      kao i briseve na chlamidije i mikoplazme.
      neka se urade i ultrazvucni pregledi bubrega i besike a na kraju i cistoskopija.
      neki razlog vasih tegoba mora da postoji.