Doktore pre mesec dana muz mi je radio test hiv-a, i test chlamydia,. Nasli su mu bakteriju chamidya igg, i igm. Molim vas reci te mi da li je to strasno, i kako se leci, da li se prenosi? Rekli su mu da se obrati ginekologu, ili urologu. Rekli su mu da se pije hemomicin, i obavezno jos neki antibiotik uz to, pa smo hteli vas da pitamo za savet, i pomoc. Unapred zahvalna sanja.

    Odgovoreno: 29. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Radi se o polno prenosivoj infekciji koju istovremeno zajedno morate leciti.
      dok traje lecenje odnosi sa zastitom. Dosta tecnosti. Radite na jacanju imuniteta.