Postovani, posle 6 meseci lecenja raznim antibioticima e coli je i dalje prisutna u velikom broju. Poslednji put sam primao gentamicin 2x dnevno po 80mg. - e coli i dalje veliki broj. Na moje iznenadjenje prepisan mi je pronizon narednih 20 dana - svaki drugi dan 1 tableta, e vitamin i cink. Ima li logike obarati imunitet i dozvoliti dalji razvoj bakteriji ovimlekom? Malo sam skeptican prema terapiji. Imate li slicnih iskustava - licnih ili vasih kolega iz prakse? Hvala

    Odgovoreno: 29. 09. 2009.
    • Poštovani,
      O eserihiji je dosta pisano na ovim stranicama. Pregledajte malo odgovore na slicna pitanja.
      razmisljate logicno. Nadam se da pronison niste poceli da pijete.
      radite na jacanju imuniteta.