Postovani, u julu mesecu, uroloskim pregledom besike utvrdjeno mi je da imam tumor na besici velicine 1. 5 - 2 cm (ultrazvukom) . Umesto da odem na operaciju, odulcio sam se za tretman fito terapije za vreme kog sam kroz uriniranje izbacao razne koncaste materije, kao i ugruske, osecao peckanje u predelu besike. . . Posto sam ispio prvu kolicinu "melema", otisao sam na ponovni pregled gde mi je ultazvukom utvrdjeno da se velicina tumora nije promenila, ali oblik jeste. Doktor mi je cak rekao da deluje nagrizeno i da je to verovano od preteranog unosenja soli, koju inace nisam unosio jer sam uz fitoterapiju promenio potpuno i rezim ishrane (bez crvenih mesa, konzervianih namirnica i jakih zacina) . . . Pri tom, napominjem da u velicini nije napredovao. Jos uvek kroz mokracu izbacam raznorazne cudne koncice. Zamolio bih vas da mi date vas savet. Da li da nastavim sa jos 2 meseca fitoterapije ili da se spremim za katetre i operaciju?

    Odgovoreno: 29. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Javite se odmah urologu.
      mnogo grese oni koji su iskljucivi u bilo cemu.
      sada u vasem slucaju fitoterapiju koristite u kombinaciji sa hirurgijom.