Doktore pre par dana primetio sam da na telu penisa imam nesto kao bas sitan cvoric koi lici na mladez, ali nemam nikakvih bolova, imao sam samo nesto kao malu vrtoglavicu, ne znam da li to ima nekakve veze, i sta je to?

    Odgovoreno: 28. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Vrtoglavica sa promenom nema veze. Idite do urologa da se vidi da to nije kondilom.
      ako je to, onda treba da se ukloni. I vasa partnerka u tom slucaju, mora kod ginekologa.