Postovani doktore, dijagnostikovana mi je hlamidija prilikom brisa iz uretre, da li je moguce da se hlamidija dobije i neseksualnim putem pa ako je moguce, koji su to jos putevi prenosenja, odgovor na ovo pitanje mi mnogo znaci. Imao bih jos jedno pitanje, posto sam popio dozu lekova koje mi je prepisao urolog, kombinaciju hemomicin-dovicin-ciprocinal, tegobe koje sam imao su mi se vratile vec posle 3 dana od prestanka terapije, da li je to moguce i da li da vec sada dam ponovo bris ili kako mi je urolog rekao tek za tri nedelje od prestanka terapije.

    Odgovoreno: 28. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Najcesce se dobija polnim putem, ali moze teoretski i na drugi nacin/toalet, ves, peskiri. . . . /.
      bris ponovite kako vam je urolog rekao. Nadam se da se istovremeno leci i partnerka,
      a da su odnosi sa zastitom.