Imam 16 godina i pre jedno 6 meseci sam prvi put imao sexualne odnose. . . Penis mi se digao ali se ubrzo i spustio, verovatno od straha da li ce sex biti ok. Ali od tada cesto se desava da imam problema sa dizanjem penisa cak i dok masturbiram. Nekad je ok nekad nije. Da li treba da odem kod lekara ili da kupim neki preparat ili je to normalno?

    Odgovoreno: 28. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Za vase godine je to normalno. Strpite se malo sa preparatima.
      usredsredite se na pravilnu ishranu, sport. Zivite zdravo. Sve ce se to vremenom srediti.