Postovani doktore, imam 19. Godina i testisi su mi na dodir prilicno tvrdi, u zadnja dva meseca javljale su se i neke promene, sa vremena na vreme postane malo meksi ili kao trenutno tvrdji. Neprijatan bol, ali veoma slab osecam i po stomaku. Bio sam kod dva urologa ali oni kazu da je na dodir sve dobro ali ja i dalje osecam taj neprijatan bol, do skoro sam pio i palitreks. Kazite mi da li to moze biti neka ozbiljnija bolest koja nije osetljiva na dodir i koliko to moze biti opasno? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 26. 09. 2009.

Komentari na pitanje: #40088

    • Imam isti problem i isto mi se cini sperma nije toliko ‚‚tecna‚‚ kao pre. Imam 18 god. Ako biste mogli da mi kazete sta bi to moglo da bude posto ne bih da idem na pregled. Hvala