Postovani dr imam 24 godine osecam neki stres depresiju u zadnje, dobro spavam ali cesto se uvlacim u sebe nisam otvoren i vecinom zelim samocu zivim u americi od 99 te godine nemogu nikako da se naviknem ovde, zelja za seksom mi je mala isto tako primetio sam na levoj strani jaja neke dve kao vece bubuljice jedna je u velicini 1 zrna rize a druga je velicine 1 pasulja ali su bile iste samo je jedna od tih bubuljica posle seksa sa devojkom pukla to sam primetio dok sam se tusirao i iscurelo je nesto kao neki gnoj neznam ni ja sta i malo krvi ona se smanjila dok ova druga jos uvek ne puca ima verovatno 2 god - 3 otkad ih imam i neznam sta je to? One su bele i tvrde kad stisnem jako nemogu da napravim da pukne jer je jako tvrdo i ne boli me nista kad stisnem probao sam da ubodem malo iglom ali izlazi mi samo krv i onda pocinje da boli kao neko tvrdo tkivo mesno neznam ne zelim da diram ali jedna od tih mi je pukla stvarno se plasim neznam sta je. . . . . . . Druga stvar u zadnje vreme imam problem nemogu dugo da izdrzim u sexu jako brzo svrsim. . . . . I imam problem sa erekcijommmm nije valjda kao mlad da cu morati da se bacim na tablete i viagre i cuda tesko mi se dize penis neznam zasto dali je stres depresija ili nesto slicno ili moze biti uzrok tih bubuljica ili necega kom doktoru bi bilo pametno da se obratim i sta vi mislite o ovome svemu sta bi mogao da poboljsam moj sex i smanjim stres i depresiju. . . . . . . Hvala unapred za odgovor postovanje. . .

    Odgovoreno: 23. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Ovo sto ste napipali na skrotalnoj kesi je verovatno retenirana lojna cista koja se lako
      hirurski moze odstraniti. Ona ne treba da vas zabrinjava a narocito ne da bude uzrok
      vasih depresivnih stanja. Ako ste u mogucnosti operisite to. To se radi u lokalnoj anesteziji
      i lako je. Moguce je po operaciji da se i smetnje izgube.