Postovani doktore posto sam zaboravio u prethodnom email-u da pitam sad cu vas upoznati sa drugim problemom a to je na penisu sa desne strane znaci gdje se spaja kesica sa penisom imam dvije loptice male one su plave boje, sta sam primjetio kad je hladno povlace se odnosno smanje a kad je toplo povecaju se, bio sam kod doktora kazu da je vena, nasi doktori nazivaju maligni tumor, dalje rekli su mi da postoji mogucnost da nemogu imati djecu. Mozete li mi nestoo ovome reci, moze li se ovo ili smije odstraniti putem operacije. . Hvala vam. .

    Odgovoreno: 23. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Na osnovu opisa neznam o cemu se radi ali sigurno da nije maligni /zlocudni /tumor.
      a to da ne mozete imati zbog toga decu ne verujem. Dok ne pokusate nesto ne mozete
      ni znati.
      smatram da se radi o nekoj bezazlenoj stvari kod vas.
      ako vas to i dalje bude brinulo, onda se obratite urologu a moze i koznom doktoru.