Postovani doktore, htio bih vas nesto pitati. . Evo vec godina dana imam problema sa testisima. . Jednostavno ne znam kako da vam opisem. . . Testisi mi nisu u mosnjici jednostavno kako bih vam to opisao sa strane idu, pa se vrate, nije to nikakva bol. . Samo se krecu, zuta mi je mokraca i sperma mi je rijetka kao voda. . . Molio bih savjet. . . Hvala!!!! Poštovani, pa uradite klasicnu laboratoriju krvi i mokrace pa se javite urologu. Pozdrav. . . . . . . . . . . Samo jos ovo da vas pitam u vezi ovoga i nebi da vas vise zamaram. . . Posto me panika uhvatila doktore moze li to nesto biti opasno. . Nemam nikakve boli, ne pisam krv samo ono sto sam napisao gore, hvala na savjetu. . . Veliki pozdrav!!!!

    Odgovoreno: 23. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Ne pravite problem tamo gde ga nema. Testisi su normalno pokretni gore -dole, levo-desno,
      zahvaljujuci kontrakcijama jednog misica. To je fizioloska stvar.
      mokraca je normalno zuta, a narocito ako ne pijete dovoljno vode.
      predlozio sam vam da uradite preglede krvi i opsti pregled mokrace i urinokulturu.
      uradite i spermokulturu.