Moje pitanje je lijevi testis mi je malo uvecan i spusteniji od desnog a ponekad pri hodanju osijecam manji bol na dodir, takodje mi se cini da osijecam u predjelu ispod testisa. Uradio sam nalaz urina i u. K. Koji je uredan. Neznam dali ima kakve veze sa ovim ali napominjem da imam osjecaj da mi gori u yadnjem djelu nogu tacnije u listovima. Napominjem da sam se dva puta lijecio od upale prostate. Unaprijed hvala.

    Odgovoreno: 23. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Levi testis je obicno nize postavljen od desnog. Bol u testisu je mozda u vezi sa ranijim
      upalama prostate ali to nije od znacaja.
      senzacije u listovima nogu nisu u vezi sa testisima i prostatom.
      pokuzajte sa strong bones caps. /ca/mg/. 1 posle jela.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #39783

    • Cao, ja imam slican problem, moj levi testis je vise i to dosta vise spusteniji od desnog ne osecam nikakve bolove, nista, da li je to normalno? Takodje osecam bol u penisu tj. U predelu glavica kada ga pipam rukom, u cemu je problem? Hvala unapred: )