Za urologa. Postovani u vise navrata sam osecao bolove u donjem delu stomaka sa desne strane i u sredini i imao probleme sa mokrenjem. Na ultrazvuku su mi rekli da prostata nije uvecana ali da na njoj postoji vise kalcifikata koji su nastali usled prehlada. Koju terapiju bi trebalo da primenim kako bih resio ovaj problem. Hvala

    Odgovoreno: 21. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Nemojte uzimati lekove na svoju ruku.
      najbolje da uradite opste laboratorijske preglede krvi i mokrace kao i urinokulturu.
      lecenje bi doslo u obzir zavisno od nalaza.
      u svakom slucaju uzimajte dosta tecnosti/voda, cajevi/. Izbegavajte ljuto i alkohol.
      ne sedite na hladno.