Postovani doktore tokom seksualnog odnosa pukla mi je zila na penisuznaci od rupice na penisu koja vodi do kozice i malo je krvarila i prestalo je nista me neboli i ne svrbi sve normalno pa me interesuje da li je to normalno ili treba da posetim lekara!!!! Unapred hvala!!!

    Odgovoreno: 21. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Treba da posetite urologa kako bi hirurski zbrinuo frenulum/uzicu/jer se moze desiti da se
      stvori oziljak na mestu povrede i da na tom mestu imate ceste povrede pri odnosu.