Poštovani, devojka mi se požalila kako joj se sekret promenio i sumnja da sam ja u pitanju. Moje pitanje glasi: "gde mogu da obavim pregled svog polnog organa? " p. S. Student sam i. . Nisam bas pri parama. = (

    Odgovoreno: 21. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Ako devojka moze, neka uradi: vaginalni bris, vaginalni sekret i cervikalni bris.
      vi uradite pregled mokrace i krvi kao i uretralni bris. To ne iziskuje neke velike izdatke.
      od nalaza zavisi da li ce biti lecenja.
      u boljoj varijanti vi i devojka mozete uraditi i briseve na chlamidiju i mikoplazme.