Mesec -dva unazad, prilikom kijanja, dolazi do nekontrolisanog odl. Mokrace, male kolicine, osecam tup bol u predelu donjeg dela stomaka, mokraca ima specifican miris. Da li se radi o nekoj infekciji i kako se dijagnostikuje? Plasim se da nije u pitanju oslabljen misic besike. Hvala unapred na odgovoru.

    Odgovoreno: 20. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Iz pitanja neznam vase godine.
      u svakom slucaju se javite urologu da se uradi pregled mokrace-opsti i urinokultura kako bi se iskljucila
      infekcija besike.