Imam 30 god. I imam problem sa preranom ejakulacijom, interesuje me dali ima neki lekovi ili terapija za taj problem? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 21. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Vas problem je psihogene prirode pa se mozete obratiti psiholozima ili psihijatrima koji se bave
      tim problemom.
      mozda metode alternativne medicine u vasem slucaju budu uspesnije u pomoci od
      konvencionalne medicine. Pokusajte sa energetskim lecenjem, homeopatijom, akupunkturom. . .
      budite samo uporni.