Postovanje. Imam upalu epididimitisa, uradio sam bris uretre i rezultati glase ovako: izolovani uzrocnik 1. Streptococcus 2 haemolyticus (ova dvojka izmedju moze biti i a i b rukom je nejasno napisano) 2. Staphylococcus sp. Koag. Negativ. Inace radio sam i test na hlamidiju koji je negativan. Da li nesto od ovoga moze biti uzrok upale epididimitisa? Molim vas za brz odgovor, boli! Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 20. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Verovatno je to izmedju b/beta haemoliticus/. Ali to vas ne mora da zanima. Javite se vi vasem urologu
      koji ce vam dati lekove tavno po antibiogramu.