Postovani doktore, imam sledeci problem: pre nedelju dana sam imao odnose sa devojkom i to je bilo 6 puta za 4 sata i sva 6 puta sam svrsio. Sutradan sam forsirao erekciju i na kraju sam osetio kao da mi se steze predeo izmedju testisa i cmara, blize cmaru, nije to bio bol vec vise onako neprijatan osecaj. Posle toga sam posle odnosa osecao blagi bol u tom predelu ali vise prema testisima (ali ne na testisima) koji je nestajao posle nekog vremena i vracao se posle erekcija. Otisao sam na vma kod urologa koji je izvrsio pregled, ultrazvuk testisa i ustanovio varikocelu precnika 2. 2mm i rekao da je sve normalno i da sam se preforsirao, da na pravim pauzu jedno 2 nedelje. Tih bolova vise nema, sad samo osecam neprijatnost u predelu levog testisa, nije bol vec me samo tera da non stop rukom promenim polozaj testisa u gacama i kao da pomalo steze oko tih vena ali ponavljam nije bol. . To mi smeta jer ne prestaje vec 3 dana ali je neprijatno jer ne mogu da se opustim, non stop je prisutan taj osecaj. Sta vi mislite o tome?

    Odgovoreno: 20. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Doktor vam je sve lepo uradio i objasnio. Ne forsirajte se toliko. Varikocela je normalan
      nalaz na levom testisu.
      uzmite po jednu kapsulu rhodiolina svako jutro.