Pozdrav, , opet ja u vezi varikokele, , , , odgovorili ste mi na pitanje 11. 9, 09, i pitali ste me za godine i dali imam djecu, ne nemam djecu i imam 18 godina valjda cete mi sada moci jos pojasniti.

    Odgovoreno: 20. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Da, video sam prethodno pitanje. Varikocela nije bolest. To je stanje prosirenih vena
      /kao sto se kod nekoga javi na nogama/, najcesce levog testisa zbog posebne anatomije vena
      levog testisa. Ovo ne mora da se operise i skoro svaki muskarac ima varikocelu levo.
      na to vise ne obracajte paznju.