Postovani doktore, imam sledeci problem. . . Pre godinu dana imao sam odnose sa devojkom, i pre odnosa sam pio neku tabletu koja odlaze ejakulaciju (silagra-nema je kod nas na trzistu) , i to mi je pomaglo, ali posle toga jako cesto imam neki cudan osecaj u penisu vec godinu dana, koji me tera da prerano ejakuliram, cak taj osecaj ne prestaje ni posle ejakuliranja, i svaki sledeci put isto. Inace, ranije nisam imao problem sa brzim zavrsavanjem, posle prvog puta mogao sam duze da uzivam u odnosima, a sada osecam da mi jako malo treba do ejakuliranja, cak i ako nisam uzbudjen i penis nije u erekciji. Imam 24 godine, i zamolio bi vas za savet, kako da vratim sve u normalu. Unapred vam zahvaljujem! Aca

    Odgovoreno: 20. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Javite se urologu koji ce pregledom da iskljuci mogucu upalu ili anomaliju. Ako se iskljuci
      organska komponenta onda nadjite iskusnog seksologa.