Postovani moj problem je sledeci. Pre 6 godina razbijao sam kamen u desnom bubregu koji su pre toga vracali iz kanala sondom. Nakon te intervencije iamo sam upale koje sam izlecio. Medjutim 6 meseci nakon toga navodno sam imao hlamidiju i lecen sam od toga. Simptomi su peckanje a zatim i nelagodnosti u mokracnom kanalu kao i u predelu izmedju testisa i cmara. Iako sam dva puta ispijao kompletne doze lekova i za hlamidiju i ostale opasne viruse, tegobe se nikada nisu povukle nego se pogorsavaju i traju sve duze nakon mokrenja. Pre mesec dana sam ponovo krenuo na kompletne analize nakon sto je ponovo utvrdjeno da imam upale. Rezultati na hlamidiju, mikoplazmu ureaplazmu i sve ostalo su negativni a tegobe jos gore. Urolog je prilikom uzimanja brisa iz uretre zakljucio da imam zadebljanje uretre i pritom me dobro raskrvario. Nakon jos jednog seta antibiotika nista se nije promenilo a doktor sada insistira na snimanju kanala. Molim vas imate li ikakvu ideju sta bi se moglo desavati i mozda neki savet za mene. Unapred zahvalan

    Odgovoreno: 18. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Niste naveli godine starosti i da li je uradjena uobicajena laboratorija /se, ks, urin, urinokultura, glikemija, ureja, kreatinin. . /, ultrazvucna dijagnostika.
      simptomi koje navodite verovatno poticu od upale prostate. Za pretpostaviti je
      da ste uzimali i mnogo antibiotika. Zato predlazem da sada uzmete
      od preparata acidofillus kapsule 2x1 pre jela a da se sa trazenim nalazima javite. Imate i moju
      adresu na stetoskopu.