Doktorepre mesec i po dana sam osetio svrab na penisu, tj. Na kozici i bila je crvenkasta. Da bi nakon toga video malu crvenkastu tackicu na levoj strani penisa i jednu, dve sa desne donje strane. Kada namazem hidrociklin taj svrab prestaje, a i tackice se jedva vide. Prilazem ne tako dobru sliku. Pomozite ako mozete. Unapred hvala

    Odgovoreno: 18. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Nekoliko dana nemojte nikakve masti da mazete samo se perite. Zatim dajte bris
      prepucijuma na bakterioloski i mikoloski pregled.
      terapija posle dobijanja rezultata. Partnerka da ide ginekologu.