Postovani, moj otac je pre mesec dana imao jake bolove (ceo dan i noc) i mokrio je krv. On misli da je izbacio kamen i kaze da mu je posle toga bolje, ali ne razumem zasto je posle dve nedelje opet mokrio krv, izgubio apetit i dosta je oslabio. Moram napomenuti da nikada nije bio kod doktora niti planira da im se obrati. Ima 42 god. I teski je alkoholicar, pa me interesuje da li je moguce da je samo izbacio kamen ili je to nesto drugo???

    Odgovoreno: 16. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Krvava mokraca je alarm u urologiji.
      odmax ga odvedite urologu.
      najcesce je u pitanju tumor, kamen ili tbc a moze i acutna upala besike ili prostate.