Imam 22 godine, ponekada imam problema sa potencijom. To mi se najcesce desi kada previse razmisljam o tome i javi se strah od neuspeha, tako da do njega i dodje. . . Kako bi moga toga da se resim? Da li postoje neki lekovi, preparati i koliko je njihovo stetno dejstvo? Hvala

    Odgovoreno: 15. 09. 2009.
    • Poštovani,
      U vasim godinama je problem sa potencijom vrlo cest, i on se vremenom izgubi.
      sada bih vam preporucio biljni antistresni preparat rhodiolin 1 caps pre dorucka kao i tab.
      vitalman 2x1 posle jela u trajanju od tri cetiri meseca.