Postavljena mi je dijagnoza balanopostitis, uradio sam bris uretre na ureaplasmu, mycoplasmu i chl. Trach. Negativan. Bris glansa i prepucijuma: izolovan streptococous beta haemoliticus gr. B terapija mi je preporucena lokalno mazanje chloramphenicol 10 dana i ciprocinal 2x500 mg 10 dana. Terapiju sam odradio alisamo sa prepucijuma je nestalo crvenilo i skrama ali na vrhu kozice penisa imam 3 uzduzne strafte kao ranice koje peku i izazivaju i polse mesec dana ne prestaju. Imam neku toplinu i glavicu penisa i pocinjem da imam preranu ejkulaciju. Molio bih d ami odgovoriye, preporucite terapiju, lekara. . . Unapred zahvalan. Pozdrav.

    Odgovoreno: 15. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Vise ne uzimajte antibiotike.
      lokalno kantarion i obloge od kamilice. Partnerka da uradi vaginalni sekret.
      mozete da pijete tab paraproteks i caps. Acidofillus po jednu kutiju. Odnosi sa zastitom do
      saniranja promena.