Postovani doktore! Moj suprug, koji ima 50 godina. Od pre nekoliko meseci ima taj problem sto, prilikom seksualnog odnosa, veoma tesko ili pnekada nikako, ne dolazi do ejakulacije. Mislili smo da je to mozda zbog umora i svakodnevnih problema, ali nije to uzrok, jer smo ta stanja eliminisali koliko smo mogli. On se zali na bolove u donjem delu ledja, pa nam recite, kome da se obratimo za pomoc, i da li bolovi u ledjima mogu biti uzrok? Unapred hvala, lidija

    Odgovoreno: 14. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Javite se urologu da se urade osnovne laboratorijske i ultrazvucne pretrage.
      ako ima problema sa stolicom, koje ranije nije imao, neka se javi gastroenterologu.
      mislim da bolovi u ledjima nisu u vezi sa vasim problemom.