Postovani doktore, zeleo bih da vas zamolim da mi kazete nesto vise o hronicnoj upali prostate. Vec godinu dana imam problema sa tim. Bio sam kod urologa, prepisao mi je neke cajeve od kojih bas i nema nekih poboljsanja. Nemam neke posebne tegobe i bolove, mogu da se bavim fizickim radom i sportom, probao sam. Ono sto me muci je povremen osecaj toplote bas u tom delu gde je prostata, najcesce dok sedim, onda bol iza testisa nakon masturbacije ili seksa i iscedak vrlo neprijatnog mirisa iz mokracne cevi. Zamolio bih vas da mi kazete sta se pokazalo korisnim u lecenju hronicne upale prostate i sta bi doprinelo smanjenju ovih navedenih poteskoca koje imam? Unapred hvala

    Odgovoreno: 14. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Medju odgovorima na uroloska pitanja ima mnogo o upali prostate. Da se nebi ponavljali,
      vi se potrudite malo da ih procitate.
      uradite opsti pregled urina i urinokulturu kao i bris uretre pa ako ima potrebe vi se javite.