Dok mokrim u pocetku me je peckalo dok sam mokrio, i teralo da cesce mokrim. Posle nekog wremena wideo sam da mi prikraju izlazi nesto poput krwi! Otisao sam na analize ali analize su dobre. I sada sam wideo da imam poput nekih bubuljica u donjem delu stomaka od pocetka penisa. Molim was da mi pomognete. Hwala

    Odgovoreno: 14. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Krv na kraju mokrenja je iz prostate. Verovatno je u pitanju upala prostate. Nadam
      se da ste uradili opsti pregled mokrace i urinokulturu. Ako su ti nalazi u redu,
      uzimajte dosta tecnoti i cajeva. Ako tegobe ne prestanu vi se javite.
      promene na kozi nemaju veze sa mokrenjem.