Poštovani! Imam 32 godine, a moj je problem je boja sperme. Na početku ejakulacije je bela a pri kraju je žuta i gusta kao gel. U par navrata sam radio spermogram, nalazi su uglavnom bili uredni samo je ph vrednost bila povećana (9) . Također imam smanjen levi testis i proširene vene na njemu, da li je to možda uzrok i šta bi trebao uraditi? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 12. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Uradite spermokulturu, opsti pregled urina, urinokulturu i ultrazvuk prostate i skrotalne kese.
      u medjuvremenu pokusajte sa uzimanjem:
      -paraproteks 2x1 tab pre jela
      -acidofylus 1 kaps pre jela
      omega 3 jedna kaps posle jela
      oxymaks 60 kapi u 2 litra vode
      javite se za dva meseca.