Dragi doktori, imam 14 godina i pre neki dan sam osetio bol u levom testisu i nesto nalik na sitnim mitiserima po celom penisu (redovno perem polni organ i odrzavam licnu higijenu) . . Pitam se sta bi to moglo biti, pogotovo me brine ovo sa testisom. Unapred zahvalan.

    Odgovoreno: 11. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Najverovatnije nista posebno. Predlazem da pijete najmanje dva do tri litra vode dnevno. Ako se
      promene na kozi ne izgube za dve nedelje vi se javite urologu.