Moj brat (1938.) je 13. Avgusta operisao mokraćnu bešiku (resekcija krova bešike zbog karcinoma) i istovremeno tubulo-vilozni adenom rektuma. Sve je prošlo uredno. Posle nekoliko dana pojavila se temperatura, što je sanirano. Medjutim, čitavu noć ustaje i mokri, skoro da ne spava. Po danu je obratno, mada ima nagon, skoro da i ne mokri, pa je postao nervozan i bezvoljan. Da li je to normalno?

    Odgovoreno: 11. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Da urdi urinokulturu i opsti pregled mokrace i krvi. Ako su nagoni na mokrenje
      jako cesti i bolni da se javi urologu. Razmisljati o uvodjenju katetera za neko vreme-do saniranja infekcije
      besike.
      predlazem da uzima probiotik, najbolje acidofillus iz programa calivite i tecni kiseonik u kapima
      oxymax u dva litra vode 80 kapi