Imam problem sa preranom ejakulacijom. Nasao sam oglas za nekakve prolong tablete ali nista vise i o njima pa me zanima da li vi imate ikakva iskustva sa ljudima koji su koristili te tablete, da li pomazu da li imaju nekakva nezeljena dejstva i slicno, posto me je malo i strah da pocnem da ih koristim na nevidjeno! Unapred hvala.

    Odgovoreno: 11. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Nemam iskustva sa tim tabletama. Predlazem da se javite ordinaciji koja se bavi
      tim problemom a mozda mozete pokusati i malo drugacije lecenje-akupunkturom.