Postovani, problem je slijedeci, prije otprilike 3 tjedna me je nazobljeo predjeo ispod penisa, korijen penisa, kako sam smatrao da je to o precestog zadovoljavanja i samozadovoljavanja, prestao sam to raditi narednih 9 dana, nakon toga sam primijetio, da mi je sperma smedje boje, to se vec ponavlja 4 dana uzastopno. Pitanje je, da li je to normalna pojava nakon odredjenog broja dana apstinencije? Da li je vezano za polove u predjelu korijena penisa? Kako sam danas se javio lijecniku, upucen sam da radim nalaz spermogram, te isti treba raditi naredni tjedan zbog potrebog broja dana apstinencije, u velikom sam strahu, da li moze biti ista opasno? Nadam se vasem skorijem odgovoru! Unaprijed zahvala!

    Odgovoreno: 11. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Uradite epermokulturu pre nego spermogram kao i preglede krvi i mokrace pa i urinokulturu.
      sa nalazima se javite urologu. Verovatno se radi o upali prostate.