Pitao sam za problem sa potencijom. . . Odgovori na vasa pitanja: imam 22 god i ne bolujem ni od cega. . . Da li navedeni biljni preparati imaju neko stetno dejstvo? Koliko ih je rizicno koristiti?

    Odgovoreno: 11. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Morali ste mi reci pod kojim je brojem vase prvo pitanje da vidim moj odgovor jer ima puno slicnih pitanja
      i ne pamtim svako. Ako sam vam ja predlozio neke biljne preparate oni sigurno nisu stetni.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #38391

    • Imam 17 godina i juce sam hteo prvi put da spavam sa devojkom, i njoj je to bio prvi put. . . . Ali sve je krenulo naopako. . . Skinuli smo se i sve je bilo ok, ali sam bio jako napet zato sto mi je prvi put, po prici je i ona bila jako nervozna. . . Kada sam trebao to da uradim moj penis se od jednom opusti. . . . Dali to ima veze sa nervozom molim vas pomozite mi???