Poštovani. . . Moj problem je "frenulum breve" i nedostatak slobodnog vremena. . .; ) preciznije, upit je vezan za oporavak od "frenulotomije" tj. Koliko vremena treba apsolutno mirovati a nakon kojeg su vremena moguće "normalne" aktivnosti kao hodanje i odlazak na posao koji je dinamičnije prirode. . . Unaprijed zahvaljujem. Lijep pozdrav.

    Odgovoreno: 09. 09. 2009.

Komentari na pitanje: #38254

    • Imam isti prblem kao i clan koji je postavio pitanje. . . Zanima me postoje li neke vezbe ili kreme koje pomazu rastezanje frenuluma ili je ta opcija nemoguca. . . Dali mozete da mi date preciznije odgovore, koliko traje oporavakposle frenulotomije pre svega milim na normalan hod, onda bolove, posle koliko cu moci da nastavim sa treninzima posto treniram kosarku? Hvala unapred