Poštovani,
    Na polnom organu, preciznije na glaviću pojavile mi se dve bubuljice a baš večeras sam video i treću koja se tek javlja, imam problem i pri vršenju nužde, tada osećam blago peckanje ne znam da li to ima veze sa bubuljicama.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 02. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Niste rekli godine starosti. No u svakom slučaju uradite bris prepucijuma na patogene klice i gljivice a Vaša partnerka da uradi vaginalni sekret. Do tada koristite hipermangan rastvor lokalno, caps. Ac Zymes 2x1 pre jela i tab. Paraprotex 2x1 pre jela. Analni predeo mažite factu mašću. Jedite više voća i povrća.
      Pozdrav.