Poštovani doktore,
    Molim za savet. Moj suprug ima 42g. i već duže vreme ima problem sa sledećim simptomima: češće mokri (danju, noću ne), oseća pečenje u kanalu penisa, tup bol oko anusa, pritisak u malom stomaku i čekanju na početak mokrenja. Prošle godine posetio je urologa koji je konstantovao upalu prostate i prepisao sledeće: dovicin, zatim ciprosinal i na kraju injekcije gentamicin. Imao je blago poboljšanje, međutim od tada pa nadalje stalno vraćanje na staro. Radio je kompletne analize urina i brisa i nikada nije bilo bakterija. Trenutno pije komprostu i baktrim, pa se pitam koliko još treba da popije lekova da bi osetio poboljšanje. Odnose imamo redovno sa prezervativom.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 02. 09. 2009.
    • Poštovana,
      Vašem suprugu predlažem da se javi gastroenterologu i uradi endoskopski pregled debelog creva ` kolonoskopiju`. Od analiza da uradi psa i cea. Dok traju pretrage da predje na
      1 - oxymax kapi, 60 kapi u dva litra vode
      2 - pro-state power tab 2x1 posle jela
      3 - caps. Acidophillus 2x1 pre jela
      Javiti se sa traženim nalazima.