Poštovani,
    Imam tup, gotovo neprimetan bol u desnom testisu, koji je gotov stalan iako ponekad zna na nekoliko dana da prestane. To traje već nekoliko meseci. U zadnje vreme sam primetio da je količina ejakulata dosta manja nego ranije, čak i do 50% i da je nešto gušći, i jako sam zabrinut. Molim Vas da mi kažete koji su mogući uzroci ovome.
    Hvala

    Odgovoreno: 02. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Verovatno se radi o upali prostate ali treba isključiti i preponsku kilu sa te strane.
      Predlažem da šest meseci uzimate:
      1 - tab. Paraprotex 2x1 pre jela
      2 - caps. Ac zymes 2x1 pre jela
      3 - oxymax kapi i to 60 kapi u dva litra vode dnevno.
      Pozdrav.