Imam ranicu i crvenilo na glaviću penisa. Polni odnos samo sa svojom ženom. Nekoliko godina imam hronični prostatitis. Iste tegobe sa ranicama imao sam i ranije i uspešno sanirao primenom Stanicid masti, Hipermangana i antibiotika. Sada ide teže i osećam peckanje i slabiji bol.
    Molim za savet i komentar.

    Odgovoreno: 31. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Predlažem da uradite sledeće analize: -se, ks, glikemija, urin, tpha, hsv tip 2 igg
      -spermokultura i urinokultura, bris prepucijuma i vs supruge, odnosi da budu sa zaštitom. Ne koristiti antibiotike. Predlažem lokalno samo Hipermangan i obloge od kamilice do dobijanja rezultata. Potom se čujemo.