Zanima me da li je moguće da se infekcija povremeno vraća? Čas imam crvenilo na polnom organu, a čas nemam. Koliko je opasno?

    Odgovoreno: 31. 08. 2009.
    • Poštovani,
      Infekcija sluzokože glansa i prepucijuma se često ponavlja u zavisnosti od flore vaše partnerke i stanja vašeg imunog sistema. Predlažem da uradite bris prepucijuma na patogene bakterije i gljivice a supruga vaginalni sekret, vaginalni i cervikalni bris. Odnosi uz zaštitu, javiti se sa rezultatima.