Poštovani,
    Od prilike prošle nedelje ne penisu su mi se pojavile ranice a sad je sve gore, ranice se stvrdnu i svaki put prilikom mokrenja osećam veliko peckanje i primetio sam crvene tačkice na glaviću. To nije prvi put da mi se javlja, već svaki put kada sam koristio kondome posle toga počinju da se stvaraju te ranice, ali uvek to prođe u roku od 3 do 4 dana, a ovaj put to nije tako. Molim Vas ako mi možete pomoći ili me uputit kod nekoga ko to može bio bih Vam zahvalan.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 03. 09. 2009.
    • Poštovani,
      Ako ste sigurni da je to od kondoma onda je mnogo prosto. Više ih ne koristite. Ali za svaki slučaj uradite opšti pregled urina, krvnu sliku i bris prepucijuma i uretre na patogene bakterije i gljivice pa se javite. Do tada mažite kantarion ulje i stavljajte obloge od kamilice.