Imam manu od rodjenja, penis mi je zakrivljen na lijevu stranu. Razmišljam o tome da razgovaram sa roditeljima i da posjetim ljekara, ali nikako da skupim hrabrosti da im se obratim sa svoim problemom. Izgleda bukvalno kao banana. Molim vas da mi odgovorite na par pitanja ako imate odgovor za moj problem. Da li se iskrivljene može ispraviti? Da li je opasno ako je moguće ispravljanje penisa?
    Unaprijed hvala

    Odgovoreno: 31. 08. 2009.

Komentari na pitanje: #37849

    • Stvarno deprimirajuća situacija, sa kojom sam imao problema. Nakon posete doktoru prof. dr Savo Perović rešio sam se ove neprijatnosti. Problem je rešen uz pomoć spoljne proteze koju sam svakodnevno nosio po par sati.